Tercera divisió

(calendari per imprimir)

Resultats Tercera Divisió

Jornada 1 (16-10-21)
Horari Local Visitant resultat
Suspès ADISGA SPORTING GAVA FC MASQUEFA
Dissabte 11:30 FB MONTCADA UNIFICACIÓN BELLVITGE 6 - 2
Diumenge 16:00 CB TERLENKA "B" INSERCOR "C" 9 - 1
Jornada 2 (30-10-21)
Horari Local Visitant resultat
Suspès FC MASQUEFA CB TERLENKA "B"
Suspès INSERCOR "C" FB MONTCADA 8 - 11
Dissabte 9:00 UNIFICACIÓN BELLVITGE P BARCELONISTA SANT VICENÇ H 6 - 4
Jornada 3 (13-11-21)
Horari Local Visitant resultat
Dissabte 9:30 P BARCELONISTA SANT VICENÇ H INSERCOR "C" 11 - 1
Suspès FB MONTCADA FC MASQUEFA
Dissabte 12:00 CB TERLENKA "B" ADISGA SPORTING GAVA 2 - 2
Jornada 4 (27-11-21)
Horari Local Visitant resultat
Dissabte 11:00 FB MONTCADA ADISGA SPORTING GAVA 1 - 1
Suspès FC MASQUEFA P BARCELONISTA SANT VICENÇ H
Dissabte 20 de novembre 13:30 UNIFICACIÓN BELLVITGE INSERCOR "C" 11 - 3
Jornada 5 (04-12-21)
Horari Local Visitant resultat
Dissabte 6/11/21 9:30 P BARCELONISTA SANT VICENÇ H ADISGA SPORTING GAVA 6 - 7
Dissabte 6/11/21 11:00 FB MONTCADA CB TERLENKA "B" 7 - 3
Suspès UNIFICACIÓN BELLVITGE FC MASQUEFA
Jornada 6 (18-12-21)
Horari Local Visitant resultat
Dissabte 12:00 ADISGA SPORTING GAVA UNIFICACIÓN BELLVITGE 4 - 5
Suspès FC MASQUEFA INSERCOR "C"
Dissabte 10:30 CB TERLENKA "B" P BARCELONISTA SANT VICENÇ H 1 - 6
Jornada 7 (08-01-22)
Horari Local Visitant resultat
Ajornat P BARCELONISTA SANT VICENÇ H FB MONTCADA 1 - 3
Diumenge 15:15 INSERCOR "C" ADISGA SPORTING GAVA 2 - 16
Per confirmar UNIFICACIÓN BELLVITGE CB TERLENKA "B" 7 - 4
Jornada 8 (22-01-22)
Horari Local Visitant resultat
Suspès FC MASQUEFA ADISGA SPORTING GAVA
Per confirmar UNIFICACIÓN BELLVITGE FB MONTCADA 2 - 0
Dissabte 10:30 CB TERLNKA "B" INSERCOR "C" 20 - 2
Jornada 9 (05-02-22)
Horari Local Visitant resultat
Suspès CB TERLENKA "B" FC MASQUEFA
Dissabte 29 de gener 10:30 FB MONTCADA INSERCOR "C" 13 - 6
Diumenge 10:00 P BARCELONISTA SANT VICENÇ H UNIFICACIÓN BELLVITGE 8 - 0
Jornada 10 (19-02-22)
Horari Local Visitant resultat
Diumenge 17:00 INSERCOR "C" P BARCELONISTA SANT VICENÇ H 2 - 16
Suspès FC MASQUEFA FB MONTCADA
Dissabte 12:00 ADISGA SPORTING GAVA CB TERLENKA "B"
Jornada 11 (05-03-22)
Horari Local Visitant resultat
Dissabte 10:00 ADISGA SPORTING GAVA FB MONTCADA 4 - 2
Suspès P BARCELONISTA SANT VICENÇ H FC MASQUEFA
Per confirmar UNIFICACIÓN BELLVITGE INSERCOR "C" 13 - 4
Jornada 12 (19-03-22)
Horari Local Visitant resultat
Dissabte 11:00 ADISGA SPORTING GAVA P BARCELONISTA SANT VICENÇ H 0 - 7
Dissabte 10:30 CB TERLENKA "B" FB MONTCADA 4 - 2
Suspès FC MASQUEFA UNIFICACIÓN BELLVITGE
Jornada 13 (02-04-22)
Horari Local Visitant resultat
Dissabte 9:00 UNIFICACIÓN BELLVITGE ADISGA SPORTING GAVA 5 - 3
Suspès INSERCOR "C" FC MASQUEFA
Dissabte 10:00 P BARCELONISTA SANT VICENÇ H CB TERLENKA "B" 8 - 0
Jornada 14 (23-04-22)
Horari Local Visitant resultat
Dissabte 12:00 FB MONTCADA P BARCELONISTA SANT VICENÇ H 1 - 10
Dissabte 13:00 ADISGA SPORTING GAVA INSERCOR "C" 10 - 3
Dissabte 12:00 CB TERLENKA "B" UNIFICACIÓN BELLVITGE 2 - 8
Jornada 15 (22-05-22) ELIMINATÒRIES PRE CLOSING DAY
Horari Local Visitant resultat
Per confirmar UNIFICACIÓN BELLVITGE INSERCOR "C" 13 - 7
Per confirmar PB SANT VICENÇ DELS HORTS CB TELENKA "B" 6 - 1
Per confirmar ADISGA SPORTING GAVA FB MONTCADA 6 - 3

Classificació Tercera divisió

Equip Guanyats Empatats Perduts Gols a favor Gols en contra Punts
1 UNIFICACIÓ BELLVITGE 8 0 2 59 38 26
2 P BARCELONISTA SANT VICENÇ H 7 0 3 77 21 24
3 ADISGA - SPORTING GAVÀ 5 2 3 49 33 22
4 FB MONTCADA 5 1 4 46 41 21
5 CB TERLENKA "B" 3 1 6 45 45 17
6 INSERCOR "C" 0 0 10 32 130 10

Golejadors Tercera divisió

Equip Jugador Gols anotats
UNIFICACIÓN BELLVITGE Quian Zhang 12
ADISGA SPORTING GAVÀ Daniel Rodríguez 12
P BARCELONISTA SANT VICENÇ H Jaume Antonio 11
P BARCELONISTA SANT VICENÇ H Juan Ramon Concepción 10
ADISGA SPORTING GAVA Gregorio Aranda 9
PB SANT VICENÇ DELS HORTS Juan José Valiente 7
UNIFICACIÓN BELLVITGE Noe Adell 8
ADISGA SPORTING GAVA Javier Adamuz 8

Equip menys golejat Tercera divisió

Equip Gols Encaixats
P BARCELONISTA SANT VICENÇ H 19
UNIFICACIÓ BELLVITGE 30
FB MONTCADA 31
ADISGA SPORTING GAVÀ 33
CB TERLENKA "B" 43
INSERCOR "C" 103