Segona Divisió

(calendari per imprimir)


Posició Equip Guanyats Empatats Perduts GF GC Punts
1 MAGIC DREAM TEAM - BLAU 11 0 0 55 19 33
2 UE SITGES 8 2 3 50 33 31
3 CERDANYOLA - CATALÒNIA FC 9 0 2 86 18 29
4 INSERCOR B 5 3 7 43 46 28
5 PBSV GENUINE GRANA 5 2 6 38 43 25
6 ADISGA 5 4 2 37 34 25
7 CF MOLLET UE 4 3 5 47 51 23
8 TERRASSA FC 3 3 6 34 40 21
9 CLUB BARCELONISTA TERLENKA B 2 2 9 26 61 19
10 CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) 4 0 4 21 32 16
11 FB MONTCADA 0 1 12 22 82 14

Jornada 1 - 21 i 22 d'octubre de 2023

Data/hora Local Visitant Resultat
ADISGA CERDANYOLA - CATALÒNIA FC Suspès
dissabte a les 11:45 MAGIC DREAM TEAM - BLAU INSERCOR B 2 - 1
dissabte a les 12:00 UE SITGES CLUB BARCELONISTA TERLENKA B 6 - 2
dissabte a les 13:30 PBSV GENUINE GRANA FB MONTCADA 3 - 2
dissabte a les 13:45 TERRASSA FC CF MOLLET UE 4 - 4
Suspès CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) Descansa -

Jornada 2 - 4 i 5 de novembre de 2023

Data/hora Local Visitant Resultat
Suspès CERDANYOLA - CATALÒNIA FC CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) -
dissabte a les 12:00 CF MOLLET UE ADISGA 4 - 4
dissabte a les 10:30 FB MONTCADA TERRASSA FC 3 - 5
dissabte a les 12:00 CLUB BARCELONISTA TERLENKA B PBSV GENUINE GRANA 1 - 1
(per determinar) INSERCOR B UE SITGES 3 - 3
Descansa MAGIC DREAM TEAM - BLAU -

Jornada 3 - 11 i 12 de novembre de 2023

Data/hora Local Visitant Resultat
Ajornat ADISGA FB MONTCADA -
dissabte a les 11:30 CERDANYOLA - CATALÒNIA FC CF MOLLET UE 10 - 2
UE SITGES Descansa -
dissabte a les 14:00 PBSV GENUINE GRANA INSERCOR B 4 - 2
dissabte les 12:15 TERRASSA FC CLUB BARCELONISTA TERLENKA B 4 - 1
Ajornat CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) MAGIC DREAM TEAM - BLAU -

Jornada 4 - 18 i 19 de novembre de 2023

Data/hora Local Visitant Resultat
diumenge 11 de febrer de 2024 a les 12:00 CF MOLLET UE CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) 4 - 5
dissabte a les 11:00 FB MONTCADA CERDANYOLA - CATALÒNIA FC 0 - 12
dissabte a les 12:00 CLUB BARCELONISTA TERLENKA B ADISGA 1 - 4
dissabte a les 16:30 INSERCOR B TERRASSA FC 4 - 4
Descansa PBSV GENUINE BLAU -
dissabte a les 11:30 MAGIC DREAM TEAM - BLAU UE SITGES 5 - 3

Jornada 5 - 2 i 3 de desembre de 2023

Data/hora Local Visitant Resultat
dissabte a les 13:30 ADISGA INSERCOR B 2 - 2
dissabte a les 12:00 CERDANYOLA - CATALÒNIA FC CLUB BARCELONISTA TERLENKA B 8 - 0
diumenge a les 14:00 CF MOLLET UE FB MONTCADA 6 - 6
Dissabte 25/11/2023 a les 12:00 PBSV GENUINE GRANA MAGIC DREAM TEAM - BLAU 0 - 5
(per determinar) TERRASSA FC Descansa -
dissabte 09/12/2023 a les 12:00 CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) UE SITGES 2 - 5

Jornada 6 - 16 i 17 de desembre de 2023

Data/hora Local Visitant Resultat
diumenge a les 10:30 FB MONTCADA CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) 1 - 5
dissabte a les 10:15 CLUB BARCELONISTA TERLENKA B CF MOLLET UE 2 - 8
dissabte 2/12/2023 a les 17:00 INSERCOR B CERDANYOLA - CATALÒNIA FC 0 - 11
(per determinar) Descansa ADISGA -
dissabte a les 9:00 MAGIC DREAM TEAM - BLAU TERRASSA FC 2 - 0
dissabte a les 12:00 UE SITGES PBSV GENUINE GRANA 6 - 5

Jornada 7 - 13 i 14 de gener de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
dissabte a les 12:00 ADISGA MAGIC DREAM TEAM - BLAU 2 - 9
CERDANYOLA - CATALÒNIA FC Descansa -
dissabte a les 14:00 CF MOLLET UE INSERCOR B 1 - 5
dissabte a les 10:30 FB MONTCADA CLUB BARCELONISTA TERLENKA B 1 - 7
dissabte a les 12:00 TERRASSA FC UE SITGES 3 - 3
Ajornat CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) PBSV GENUINE GRANA -

Jornada 8 - 20 i 21 de gener de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
dissabte 3 de febrer a les 12:00 CLUB BARCELONISTA TERLENKA B CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) 5 - 2
diumenge a les 10:00 INSERCOR B FB MONTCADA 8 - 0
Descansa CF MOLLET UE -
dissabte a les 12:50 MAGIC DREAM TEAM - BLAU CERDANYOLA - CATALÒNIA FC 3 - 2
dissabte a les 13:00 UE SITGES ADISGA 4 - 2
dissabte a les 10:00 PBSV GENUINE GRANA TERRASSA FC 6 - 0

Jornada 9 - 27 i 28 de gener de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
dissabte a les 13:00 ADISGA PBSV GENUINE GRANA 1 - 1
dissabte a les 11:20 CERDANYOLA - CATALÒNIA FC UE SITGES 5 - 3
Ajornat CF MOLLET UE MAGIC DREAM TEAM - BLAU -
FB MONTCADA Descansa -
dissabte a les 10:00 CLUB BARCELONISTA TERLENKA B INSERCOR B 0 - 6
diumenge a les 11:00 CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) TERRASSA FC -

Jornada 10 - 2 i 3 de febrer de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
(per determinar) Descansa CLUB BARCELONISTA TERLENKA B -
dissabte a les 17:30 MAGIC DREAM TEAM - BLAU FB MONTCADA 6 - 4
dissabte a les 12:00 UE SITGES CF MOLLET UE -
dissabte a les 10:00 PBSV GENUINE GRANA CERDANYOLA - CATALÒNIA FC 1 - 9
dissabte a les 10:30 TERRASSA FC ADISGA 3 - 5
Diumenge 26/11/2023 a les 11:00 CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) INSERCOR B 2 - 0

Jornada 11 - 17 i 18 de febrer de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
Ajornat ADISGA CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) -
dissabte a les 11:20 CERDANYOLA - CATALÒNIA FC TERRASSA FC 7 - 2
dissabte a les 18:00 PBSV GENUINE GRANA CF MOLLET UE 1 - 3
dissabte a les 10:30 FB MONTCADA UE SITGES 2 - 3
diumenge a les 12:00 CLUB BARCELONISTA TERLENKA B MAGIC DREAM TEAM - BLAU 1 - 9
INSERCOR B Descansa -

Jornada 12 - 24 i 25 de febrer de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
dissabte a les 11:20 CERDANYOLA - CATALÒNIA FC ADISGA 4 - 7
dissabte a les 18:00 INSERCOR B MAGIC DREAM TEAM - BLAU 3 - 6
dissabte a les 12:30 CLUB BARCELONISTA TERLENKA B UE SITGES 2 - 6
dissabte a les 10:30 FB MONTCADA PBSV GENUINE GRANA 0 - 5
dissabte 16/03/2024 a les 14:00 CF MOLLET UE TERRASSA FC 2 - 1
(per determinar) Descansa CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) -

Jornada 13 - 2 i 3 de març de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
dissabte 16/03/2024 a les 18:00 CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) CERDANYOLA - CATALÒNIA FC 0 - 10
dissabte a les 12:30 ADISGA CF MOLLET UE 6 - 3
dissabte a les 10:30 TERRASSA FC FB MONTCADA 6 - 0
diumenge a les 10:00 PBSV GENUINE GRANA CLUB BARCELONISTA TERLENKA B 4 - 2
diumenge a les 16:00 INSERCOR B UE SITGES 0 - 3
MAGIC DREAM TEAM - BLAU Descansa -

Jornada 14 - 9 i 10 de març de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
(per determinar) FB MONTCADA ADISGA -
(per determinar) CF MOLLET UE CERDANYOLA - CATALÒNIA FC -
(per determinar) Descansa UE SITGES -
dissabte a les 19:15 INSERCOR B PBSV GENUINE GRANA 5 - 4
(per determinar) CLUB BARCELONISTA TERLENKA B TERRASSA FC -
(per determinar) MAGIC DREAM TEAM - BLAU CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) -

Jornada 15 - 23 i 24 de març de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
diumenge a les 11:00 CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) CF MOLLET UE 4 - 2
dissabte a les 11:30 CERDANYOLA - CATALÒNIA FC FB MONTCADA 8 - 0
dissabte a les 12:30 ADISGA CLUB BARCELONISTA TERLENKA B 2 - 2
dissabte a les 12:20 TERRASSA FC INSERCOR B 2 - 3
PBSV GENUINE GRANA Descansa -
dissabte a les 12:00 UE SITGES MAGIC DREAM TEAM - BLAU 0 - 1

Jornada 16 - 6 i 7 d'abril de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
diumenge a les 16:00 INSERCOR B ADISGA 1 - 2
Ajornat CLUB BARCELONISTA TERLENKA B CERDANYOLA - CATALÒNIA FC -
dissabte a les 10:30 FB MONTCADA CF MOLLET UE 3 - 8
dissabte a les 12:45 MAGIC DREAM TEAM - BLAU PBSV GENUINE GRANA 7 - 3
Descansa TERRASSA FC -
dissabte a les 12:00 UE SITGES CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) 5 - 1

Jornada 17 - 13 i 14 d'abril de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
dissabte a les 11:00 CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) FB MONTCADA -
dissabte a les 10:30 CF MOLLET UE CLUB BARCELONISTA TERLENKA B -
dissabte a les 11:30 CERDANYOLA - CATALÒNIA FC INSERCOR B -
(per determinar) ADISGA Descansa -
dissabte a les 10:30 TERRASSA FC MAGIC DREAM TEAM - BLAU -
dissabte a les 10:00 PBSV GENUINE GRANA UE SITGES -

Jornada 18 - 27 i 28 d'abril de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
(per determinar) MAGIC DREAM TEAM - BLAU ADISGA -
(per determinar) Descansa CERDANYOLA - CATALÒNIA FC -
(per determinar) INSERCOR B CF MOLLET UE -
(per determinar) CLUB BARCELONISTA TERLENKA B FB MONTCADA -
(per determinar) UE SITGES TERRASSA FC -
(per determinar) PBSV GENUINE GRANA CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) -

Jornada 19 - 4 i 5 de maig de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
(per determinar) CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) CLUB BARCELONISTA TERLENKA B -
(per determinar) FB MONTCADA INSERCOR B -
(per determinar) CF MOLLET UE Descansa -
(per determinar) CERDANYOLA - CATALÒNIA FC MAGIC DREAM TEAM - BLAU -
(per determinar) ADISGA UE SITGES -
(per determinar) TERRASSA FC PBSV GENUINE GRANA -

Jornada 20 - 11 i 12 de maig de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
(per determinar) PBSV GENUINE GRANA ADISGA -
(per determinar) UE SITGES CERDANYOLA - CATALÒNIA FC -
(per determinar) MAGIC DREAM TEAM - BLAU CF MOLLET UE -
(per determinar) Descansa FB MONTCADA -
(per determinar) INSERCOR B CLUB BARCELONISTA TERLENKA B -
(per determinar) TERRASSA FC CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) -

Jornada 21 - 18 i 19 de maig de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
(per determinar) CLUB BARCELONISTA TERLENKA B Descansa -
(per determinar) FB MONTCADA MAGIC DREAM TEAM - BLAU -
(per determinar) CF MOLLET UE UE SITGES -
(per determinar) CERDANYOLA - CATALÒNIA FC PBSV GENUINE GRANA -
(per determinar) ADISGA TERRASSA FC -
(per determinar) INSERCOR B CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) -

Jornada 22 - 25 i 26 de maig de 2024

Data/hora Local Visitant Resultat
(per determinar) CLUB ATLETISME GARROTXA (CAG) ADISGA -
(per determinar) TERRASSA FC CERDANYOLA - CATALÒNIA FC -
(per determinar) PBSV GENUINE GRANA CF MOLLET UE -
(per determinar) UE SITGES FB MONTCADA -
(per determinar) MAGIC DREAM TEAM - BLAU CLUB BARCELONISTA TERLENKA B -
(per determinar) Descansa INSERCOR B -